רונן 050-8618789

Ronenh259@gmail.com

www.Ronenh.com
 

טכנאי מיזוג אוויראלקטרה מזגנים - איכות ללא תחרות

  • רוצים לקנות מזגן חדש של אלקטרה מזגנים?
  • מחפשים מוצר יעיל, אמין ואיכותי לטווח הארוך?
  • רוצים להחליף מזגן ישן? לקבל ייעוץ מקצועי?

'רונן המתקן' משווק מזגנים ומספק שירותי תיקונים למעלה מ-15 שנה: מזגנים חדשים, התקנות מורכבות, שידרוג מזגנים, ייעוץ לתכנון המיזוג בבית, אלקטרה מזגנים ועוד. המזגן שלכם עושה בעיות? רונן המתקן ישמח לספק לכם ייעוץ מקצועי ואדיב מכל הלב!

>>מחפשים מזגן חדש? לחצו כאן לצפייה במדריך שלנו לקניית מזגן
>>כמה עולים מזגנים חדשים? לחצו כאן לפירוט המלא


אלקטרה מזגנים - מזגן ברמה הכי גבוהה שיש

ההחלטה לקנות מזגן טומנת בחובה דילמות רבות. מצד אחד מזגן צריך להיות איכותי ומצד שני המחיר שלו צריך להיות הגיוני. אבל מה זה בכלל מזגן איכותי? הרי יש כל כך הרבה סוגים של מזגנים שונים, בעלי פונקציות שונות, יכולות מגוונות ויצרנים שונים. בגלל זה כל כך קשה להגיע להחלטה חד משמעית בלי להיעזר באיש מקצוע מוסמך. אצל רונן המתקן ניתן למצוא את כל המידע הדרוש על סוגי המזגנים השונים ולהגיע בעזרתו להחלטה מי מהם הוא המתאים ביותר לצרכי הבית.

הבדלים בין יצרנים

אחד ההבדלים המשמעותיים ביותר הוא הפער שקיים בין המזגנים המובילים בשוק, של היצרנים הגדולים, לבין המזגנים של חברות קטנות ופחות מוכרות. בין היצרנים המובילים ניתן למצוא את חברת אלקטרה, מהותיקות ביותר בישראל בתחום מוצרי החשמל. זמן לא רב לאחר הקמתה ייצרה אלקטרה מזגנים ובכך הפכה גם לאחת הותיקות בתחום מיזוג האוויר. למרות שמדובר בחברה שקיימת זמן רב, היא מעולם לא קפאה על השמרים ותמיד המשיכה לשפר בהתמדה את איכות המזגנים אותם היא מייצרת. זאת גם הסיבה לכך שקניית מזגנים מתוצרת אלקטרה אינה דומה לקניית מזגן מחברה לא ידועה.

אלקטרה מזגנים – שימוש בטכנולוגיה חדישה ומתקדמת

אחד היתרונות הבולטים של רכישת מזגנים מתוצרת אלקטרה הוא העובדה שמדובר במזגנים איכותיים, מוכרים וחסכוניים. חברת אלקטרה עובדת עם טכנולוגיית "אינוורטר", שנחשבת לחסכונית בחשמל וליעילה במיוחד בקירור ובחימום הבית. אם לא די בזה, ניתן למצוא מתוצרת אלקטרה מזגנים שמשפרים את איכות האוויר אותו הם פולטים ומאפשר לתחושה בחדר להיות נעימה הרבה יותר. כשמוסיפים לכך את העובדה שמדובר בחברה בעלת שם המספקת אחריות על המזגנים השונים שלה, ניתן להבין מדוע יותר ויותר אנשים מעדיפים לרכוש לביתם מזגנים מתוצרת אלקטרה.

אלקטרה מזגנים – רכישה והתקנה

אמנם בחירת היצרן היא אחד השלבים החשובים בהכרעה של בחירת המזגן שיותקן בבית, אך היא בוודאי אינה היחידה. יש מגוון שיקולים שיש לקחת בחשבון, כמו סוג המזגן, מידת התאמתו לבית, מחירו, יעילות תפקודו ועוד רבים וטובים. חוץ מזה, אסור לשכוח שגם לכל חברה, טובה ככל שתהיה, יש מספר רב של דגמים שכל אחד מהם מתאים לשימושים שונים. כשמביאים בחשבון את העובדה שצריך גם להתקין את המזגן – ניתן להבין מדוע יש לבצע את ההחלטה, הרכישה וההתקנה בעזרתו של בעל מקצוע מנוסה. בגלל זה רונן המתקן הוא בדיוק האדם הנכון להתייעץ איתו.

>>כמה עולים מזגנים חדשים? לחצו כאן לפירוט המלא
 

תאריך ושעה
 

   פתיחת קריאת שירות לטכנאי מזגנים
       

   פתיחת קריאת שירות לטכנאי קירור