רונן 050-8618789

Ronenh259@gmail.com

www.Ronenh.com
 

טכנאי מיזוג אווירהתקנת מזגנים - בכל איזור המרכז - רונן המתקן!

  • מחפשים מתקין מזגנים? בעל מקצוע זול ואמין?
  • רוצים לקבל ייעוץ כללי בנושא מיזוג אוויר?
  • מעוניינים לשדרג את המזגן? (מבלי להתרושש)

'רונן המתקן' מספק שירותי התקנת מזגנים בכל איזור המרכז. החל מהתקנות פשוטות ועד פרויקטים מורכבים הדורשים תכנון יסודי ומקצועי (וביצוע ללא פשרות). התקשרו עכשיו אל רונן לקבלת ייעוץ מהיר, יעיל ומקצועי בכל שאלה בתחום של מיזוג אויר.

>>רוצים לקבל הצעת מחיר להתקנה? לחצו כאן
>>כיצד בוחרים מזגן חדש? לחצו כאן לצפייה במדריך שלנו

התקנת מזגנים איכותית - עם אחריות

במקרים מסוימים, התקנת מזגנים יכולה להיות עסק מעט מורכב. בעל מקצוע ותיק ומיומן ידע לספק לכם את הפתרונות האופטימאליים ובכך לחסוך לכם עלויות מיותרות. כמה מזגנים כדאי להתקין? אילו הספקים? מהו המיקום האופטימאלי? האם להחליף מזגנים קיימים וכו'... איש מקצוע טוב הוא נכס של ממש!

השלב המקדים - בחירת סוג המזגן ואופי המיזוג

כדי להתאים את המזגן הנכון לבית, חשוב להבין שיש סוגים שונים של אופני מיזוג וחברות יצרן שונות. בין החברות המוכרות יותר ניתן למצוא את תדיראן, אלקטרה וטורנדו, שבאיכות שלהם קשה מאוד להתחרות כיום. אבל מלבד שמות החברות ואיכות הייצור, גם אופן השימוש במזגן הוא חיוני, כיוון שיש להתאם כל מיזוג בהתאם לגודל החדר ולפעולה הצפויה ממנו. באופן הזה ניתן לבחור בין סוגים שונים כגון מזגנים מוסדיים, מיני-מרכזיים או עיליים. גם הטכנולוגיות השונות שהתפתחו בתחום המזגנים הפכו את הבחירה במזגן המתאים למורכבת יותר.

לדעת את מי לשאול

אז איך בכל זאת אפשר לבחור מזגן טוב ואיכותי? פשוט מאוד: התקנת מזגנים צריך לבצע בעזרת איש מקצוע רציני, שמבין בסוגים השונים של המזגנים ובסוגי השימוש האפשריים, ויכול להמליץ בדיוק על המזגן שיעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר. ככה, לא רק שניתן להתייעץ לפני הקנייה ולבצע אותה באופן אופטימלי, אלא גם ניתן לדעת שיש על מי לסמוך בכל מה שנוגע להתקנה, אחריות ותיקונים. בכל זאת, אסור לשכוח שגם מזגן מצוין זקוק מדי פעם לטיפול קל כדי לוודא שכוחו נשמר במותניו.

כיצד מזהים טכנאי מזגנים מקצועי ומיומן?

לא מעט אנשים חושבים שבקניית מזגן צריך לבדוק קודם כל את המחיר שמוצע על ידי איש המקצוע. הם לא טועים לחלוטין, כי מחיר הוא חלק מאוד חשוב מקבלת ההחלטות היומית וחשוב שהוא ימוקם גבוה בסדר העדיפויות, אבל בוודאי שזו לא האופציה הראשונה או היחידה. קודם כל חשוב לוודא שמדובר באיש מקצועי, אמין ואיכותי, שמכיר היטב את סוגי המזגנים השונים ויכול לכוון ולהדריך משלב המחשבה הראשונית ועד לרכישת המזגן והתקנתו. הדבר השני הוא שירות אדיב ונעים, שיוודא שגם לאחר הקנייה יהיה אפשר לדעת לאן לפנות. ומכיוון שאת כל אלו מציע רונן המתקן, כדאי לזכור שכשחושבים על התקנת מזגנים בבית – יש לאן לפנות.

>>מחפשים איש מקצוע מעולה בתחום המזגנים? לחצו כאן 

תאריך ושעה
 

   פתיחת קריאת שירות לטכנאי מזגנים
       

   פתיחת קריאת שירות לטכנאי קירור